Photo Creadio

Kde nás najdete?

Naše firma vznikla v nových prostorách ve městě Ústí nad Labem. Náš vývoj je určitě ovlivněn i místem, kde se momentálně nacházíme. Naše firma, která je na trhu už od roku 2012, se tak do Ústí nad Labem vrací. Před 6 lety, 29. února, byla firma založena. Navzdory přestupnému roku občas najdete datum založení 1. března.

Pár řádků na okraj, po 6 letech se všechno vrací do Ústí nad Labem a musím říct, že přesun firmy do jiných měst měl své účinky. Přestože to celé začalo v ulici Masarykova, teď jsme v ulici Velká Hradební. Je to možná osud, jelikož první myšlenka podnikání vznikala u mých rodičů, v mé obci, a aby těch náhod nebylo málo, první nápad vznikl v čísle popisném 484 a v současné době jsme také v čísle 484. Hezká náhoda, nebo osud?

Místo, kde sídlí naše firma, je architektonicky zvláštní budova (viz. fotografie). Tento výrazný dům, který se nachází v centru města nechala, postavit pojišťovna Riunione Adriatica di Sicurta. V devadesátých letech minulého století zde sídlila Universal Bank. V přízemí byla také velká kavárna. Dnes se tato budova využívá pro kanceláře pro mnoho zajímavých firem. Název Grand získala tato budova díky své kavárně, kterou můžete vidět na dobové fotografii. Málokdo by tipoval, že na budově jsou dodnes hodiny.

Nás najdete přímo ve druhém patře. Abyste se k nám dostali, stačí využít výtah či schodiště, které kopíruje výtah. Už při vstupu na vás dýchne historie budovy. Já osobně mám krásné místo a mohu sám za sebe říct, že je to pěkné a strategické místo. Jen kousek od nás najdete dva obchodní domy, několik prodejen potravin, autobusové zastávky a také Lidické náměstí, které je plné kaváren.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *