Photo Creadio

cowogrand

CowoGrand

Coworking nebo-li zjednodušeně řečeno jde o sdílený pracovní prostor pro lidi na volné noze, kterým stačí ke své práci jen notebook a nemají možnost nebo jim vadí z různých důvodů práce z domova. Mají tito lidé možnost být součástí dalšího coworkingového centra tady v Ústí nad Labem, přímo v centru jako takovém. Náš coworking se od ostatních liší s možností využití více služeb jako je ateliér, tiskárna, plotr a podobně. Co se je součástí ceny najdete ve druhém odstavci, kde popisuji co cena obsahuje. Pokud by se našel pro sdílenou kancelář grafik, který b chtěl pracovat na našich zakázkách je potom jeho místo v kanceláři dle dohody. Má tedy potom možnost být součástí naší firemní komunity.

Coworing krapet jinak

K dispozici je internet 50 mb/s, vlastní pracovní místo a to buď v zázemí místnosti kde je k dispozici balkón a je tam klid nebo využít prostor je kde je klubová kavárna s prodejnou. Dále je zde možnost občerstvení, případně si jídlo i ohřát v naší mikrovlnce či si donést svůj hrneček a využít konvici či cokoliv jiného. K dispozici je zde kuchyňský koutek.  Parkovište najdete v obchodním domě Forum nebo v okolí budovy Grand. Je zde bezbariérový přístup. Ke své práci je možné využít naši multifunkční tiskárnu se skenerem. Dle dohody lze využít výsekový plotr a tiskový 12ti barevný plotr. Pokud jste fotograf lze využít ateliér.

Místo pro vás připravujeme ale už teď je možné si místa pronajmout dopředu. Lze si buď platit každý měsíc na fakturu nebo je možné využít služby na čtvrt roku, půl roku nebo celý rok. U těchto delších plateb máte cenu levnější. Coworkingové centrum je otevřené od pondělí do pátku, od 8 do 17 hodin.

Ceny a možnosti

Jen ateliér na jeden den 500 Kč
Ateliér a místo k práci na jeden den 600 Kč
Místo k práci na jeden den 200 Kč

Ateliér na měsíc 2500 Kč
Místo v klidné kanceláři 2500 Kč
Místo v klubové kavárně 2000 Kč

Při objednávce na čtvrt roku sleva 5 %
Při objednávce na půl roku sleva 10%
Při objednávce na rok sleva 15%

Projekt chceme spustit už od 1.8. proto neváhejte a zajistěte si svoje místo. Uvedené ceny jsou včetně DPH.