Photo Creadio

Kdo jsme

Photographic and creative art studio

Jsme grafické a fotografické studio, které spolupracuje na výrobě časopisů, noviny, knihy, publikací, pohlednic, fotografické reportáže pro města a obce, fotografování pro firmy a spolky, fotografování sportovních událostí, produkty výrobků, portréty v ateliéru a exteriéru.

NA ÚVOD

Pracujeme v oblasti grafických a fotografických služeb v plně vybaveném studiu zaměřeném převážně na produktové fotografování, periodické publikace, noviny, časopisy, pohlednice a podobně. Zde je nabídka našich služeb. Dále zajišťujeme veškerý tisk, polep vozidel, bannery, roll-up, webové stránky atd.

Naše grafické studio poskytuje plný servis na všechny níže uvedené služby. Vše od přípravy grafických návrhů (nebo přepracování či použití již hotových), přes výběr materiálu k tisku s možností ukázkového nátisku. Ceny grafických služeb se odvíjejí dle ceny za hodinu nebo dle náročnosti a objemu zakázky. Pokud v následujícím seznamu služeb nenajdete to, co hledáte, nezoufejte a kontaktujte nás.

PŘEDSTAVENÍ NAŠÍ FIRMY

Připravujeme pro vás video, kde se naše firma představí. Řekneme vám také kdo jsme a jaká je naše myšlenka. Více vás seznámíme s projektem „StartUp“, na který také připravujeme sérii videologů. Náš tým se pomalu rozšiřuje a určitě pro vás připravíme i videa našich zákazníků, kteí vám radi nabízí služb i pro vás.