Photo Creadio

Tisk a folie

Umožňuje vyrobit samolepky a štítky s vlastním grafickým zpracováním, hrací karty, ozdobné krabičky, slepovací papírové hračky a modely, ozdoby pro fotoalba a památníky a mnoho dalších zábavných i užitečných věcí. Naše perla ve 12ti barvách Naše grafické studio disponuje vlastní tiskovou produkcí na tisk návrhů, výkresů, jednoduchých tisků. Disponujeme s tiskovým plotrem s šíří A1.

BAREVNÝ VELKOFORMÁTOVÝ TISK – Nabízíme velkoformátový barevný inkoustový tisk na špičkové dvanáctibarevné tiskárně Canon imagePROGRAF iPF6400 až do velikosti A1. Tiskárna iPF6400 je určena pro profesionální grafiky a fotografy. Umožňuje pořizovat výtisky o šířce až 44”. Tato velkoformátová tiskárna je vybavena inovativním inkoustovým systémem LUCIA EX společnosti Canon s 12 barevnými pigmentovými inkousty a technologií zpracování obrazu, který poskytuje široký rozsah barev, jemná stupňování, omezený výskyt bronzového nádechu a výtisky vysoce odolné proti poškrábání. Zákazníci se mohou na své výtiskyvspolehnout, pokud jde o vylepšenouvreprodukci černé barvy a zdokonalené vyjádření stupňování barev v tmavých oblastech, což má za následek výjimečnou kvalitu tisku vyžadovanou aplikacemi pro tisk fotografií. Zásluhou přesného tiskuvtextu a čar a navíc vynikajícího souladuvbarev je tiskárna dokonalá pro nátiskové aplikace vyžadující vysokou přesnost.

LEPENÍ A VÝSEK – Řezání reklamních fólií, papíru a kartonu s třemi snadno nastavitelnými hloubkami řezu řezání šablon pro hobby (modelářství atd.) přítlačná síla nožíku 210 gf média formátu A4 (lze však řezat i pás o délce až 3 m) řezání kolem obrysu tištěné předlohy částečný prořez usnadňující skládání kartonových výrobků kompaktní rozměry (menší než běžná A4 tiskárna). Různé barevné fólie, které se hodí na polep vozidel, keramiky, skla, papíru. Nabídka lesklých, matných a reflexních fólií. Také tzv. tuningových fólií, jako jsou karbonová fólie, holografická fólie, zlatá, stříbrná a bronzová fólie. Polepy vozidel a keramiky – Zvládáme jednoduché polepy vozidel různých velikostí. Možnost výběru barev ze vzorníků. Také polepíme keramiku, převážně firemní hrníčky. Ale také tzv. technologie leptaného skla. Používáme na polep různé varianty polepů, různých barev a možností. Používáme 3, 5, 10 leté folie. Lesklé,matné, reflecní, zlaté, stříbrné, bronzové, karbonové a holografické. Než dojde k samotnému polepu tak k tomu předchází osobní schůzka, fotografování auta a příprava návrhu. Po schválení navhrů dojde tedy k samotnému výseku do samolepící folie. Polep vozidla děláme přímo u vás, u složitějších polepů u nás.